Kreyson Tour Návrat Krále se blíží

on 07 leden 2014

anebo "Kdo se vrací na místo činu po 23ti letech"?

Dva dny trvala další jednání ve věci připravovaného Kreyson Tour 2014 - Návrat Krále. Šéfem celé scény, zvuku a světelné aparatury pro Kreyson, se nestal nikdo jiný, než člověk, který připravil všechna úspěšná tour Kreyson - Anděl na útěku, Zlatý chlapec i Křížáci. Je jím Petr Václavínek a jednání byla velmi, velmi konstruktivní. Kreslilo se, hledaly se nejlepší mašiny, světla, efekty.... prostě fanoušci se mají skutečně na co těšit.
Při jednáních dokonce Petr Václavínek přinesl nákresy, které mají téměř 20 let a pocházely z tour Anděl na útěku a Křižáci. Láďa z nostalgických důvodů ponechal v novém programu malou vzpomínku na tyto úspěšné programy....Poznají je fanoušci?
Pro náročnost připravované scény a všech efektů s tím spojených bude Kreyson celou show zahajovat a speciální host kapely - skupina Absolut Deafers vystoupí následně, po skončení show Kreyson na tzv.  "after party" v rámci večera. V této době bude také probíhat autogramiáda všech členů kapely Kreyson.

A pro účastníky koncertů v rámci "after party" připravujeme v každém městě jedno zajímavé překvapení, o kterém budeme brzy informovat.

View this photo set on Flickr