Prohlášení Petarda Production k současnému dění okolo skupiny Kreyson

on 22 říjen 2016

Musíme reagovat na dotaz jednoho pořadatele, který obdržel email s nabídkou vystoupení programu "Anděl na útěku". O tomto projektu nemáme žádné informace, nikdo agenturu ani Láďu Křížka v této věci nekontaktoval.

Dochází k záměrněmu a cílenému klamání pořadatelů i fanoušků. Ve skutečnosti se jedná o revival některých bývalých členů kapely, aniž by bylo zdůrazněno, že nejde o skutečný Kreyson. Tento projekt nemá nic společného se zakladatelem Kreysonu, leadrem, zpěvákem a autorem desky "Anděl na útěku" Láďou Křížkem.

Nabídka i související informace klamou pořadatele i fanoušky. Z textu není zřejmé, že se nejedná o vystoupení oficiální skupiny s jejím zakladatelem, autorem hudby a textů, leadrem a zpěvákem. A celý projekt působí - bez klíčové osobnosti a samotné duše skupiny - jako zjevný nesmysl a pořadatelé a potažmo i fanoušci jsou tak bohužel záměrně klamáni a uváděni v omyl.

Jedná se o pokus dělat „Láďu Křížka bez Ládi Křížka“ a přiživit se na práci, kterou jsme Kreysonu za posledních deset let věnovali. Nazývat své vzpomínkové aktivity jménem cízí a oficiálně existující kapely a cizopasit tak na práci druhých - na to si každý rozumný člověk udělá vlastní názor. V této oblasti podnikneme nutné kroky.

V současné době se Láďa Křížek věnuje především aktivitám ve skupině CITRON, kde připravuje novou desku a velké halové tour společně s dalšími legendami českého heavy metalu. Určitě i fanoušci Kreysonu si zde přijdou na své.

KREYSON byl, je a bude kapelou Ládi Křížka a společně s naší agenturou je na rok 2017 připravován projekt v nové sestavě, která je již dnes kompletní.

 

KREYSON FOREVER!

PETARDA PRODUCTION, a.s.