Pozdrav z brazilského pralesa pro Kreyson !

on 29 prosinec 2008

Good morning, friends from Kreyson Band  my name is Antonio Augusto Cesar Junior, I live in Brazil, in the middle of a jungle, the Amazon Forest, at State of Para, so if you take a look at the map, at north of Brazil, Belém is the capital.

So I´m sorry by botheringyou, but I love your sounds, the way you play yourmusics, all the instruments very well played, that´s because I love your musics very much. Please, if you can dome a favor, so this is important to me, you could send to me a PROMO CD from your musics, the way you playyour songs is really fantastic, please, if you can dothis to me, so if you give me the permission to playyour songs in a FM Station here in my city, ok, called Tabajara FM 106.1, www.radiotabajara.com.br, if youdon´t give me the right to do it, believe me I won´tplay. I don´t lend my cd´s to anybody I keep them atmy bedroom, only to me hear them. I´m 47 years old, but I love music,this is very important to me. I reallythank you if you can do this dream to become true, if don´t, is a great pleasure to write an e-mail to agreat band. Thanks again and God blesses you in your musician life.

 

Dobré ráno, přátelé z kapely Kreyson. Jmenuji se Antonio Augusto Cesar Junior, žiji v Brazílii, uprostřed džungle, Amazonského pralesa ve ástátě Para, takže když se podívate na mapu, na severu Brazílie, hlavní město je Belém. Tak se omlouvám, že vás obtěžuji, ale mám rád vaši hudbu, způsob, jakým hrajete svou hudbu, na všechny nástroje hrajete velmi dobře, to protože vaši hudbu velmi miluji. Prosím, pokud byste mi mohli udělat laskavost, tak toto je pro mě důležité, mohli byste mi poslat PROMO CD z vaší muziky, způsob, jakým hrajete své písně, je opravdu fantastický, prosím, pokud toto můžete pro mě udělat, tak pokud mi dáte svolení, abych mohl hrát vaše písně na stanici FM tady v našem městě, ok, jmenuje se Tabajara FM 106.1, www.radiotabajara.com.br, pokud mi nedáte právo k tomu, abych to udělal, věřte mi, že to nebudu hrát. Nepůjčuji svá CD nikomu, mám je ve své ložnici, takže je poslouchám jen já. Je mi 47 let, ale miluji hudbu, je pro mě velmi ůležitá. Opravdu vám děkuji, pokud mi umožníte tento sen zrealizovat, pokud ne, je pro mě potěšením psát e-mail skvělé kapele. Díky ještě jednou a ať vám Bůh žehná ve vašem muzikantském životě.