Fanoušci pro Láďu Křížka

on 31 říjen 2006

Ahoj fanoušci. Na základě dlouhodobé diskuse o podobě a dalším směřování webu a fan-clubu Ládi Křížka vůbec, chceme všechny členy oslovit s následující žádostí.

Pokud máš zájem podílet se na bližší spolupráci s fan-clubem Ládi Křížka a věnovat této činnosti část svého volného času, napiš nám. Hledáme zástupce fan-clubu pro jednotlivá česká města, kraje, ale i pro Slovensko. Chtěli bychom vytvořit celorepublikovou, dokonce i mezinárodní síť přátel Ládi Křížka. O jakou formu spolupráce by se jednalo? O takovou, která plyne z obsahu fan-clubu - pomoc při propagaci koncertů, jednotlivých akcí fan-clubu, nově vydaných alb, na tvorbě webových stránek, tvorbě fan-clubáckého shopu a dalších a dalších věcech - iniciativě se meze klást nebudou. A co můžeš očekávat? Kromě exkluzivních informací, dobrého pocitu z vykonané práce pro druhé, také řadu překvapení a výbornou partu, kterou spojuje právě tvorba Ládi Křížka.

Napiš nám, jak by jsi chtěl(a) či mohl(a) přiložit "ruku k dílu" na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Napiš nám prosím Tě do 2. listopadu do 20 hodin....