Nová verze webu spuštěna !

on 15 duben 2007

Tak je tady slíbená nová verze. Spouštíme ji do testovacího provozu ještě před kompletním dokončením, abychom tak měli možnost odhalit případné chyby či nedostatky. Prvni a podstatná změna je diskuze. Všichni, kteří ji hledají, se musi přihlásit.

POZOR !! Všichni co mají problémy s přihlašováním, ať zkusí psát uživatelské jméno velkými písmeny !! Jedná se pouze o stávající uživatele. V uživatelském profilu si následně upravte své jméno i login tak, jak jste na něj zvyklí. Pokud problémy nadále trvají, vytvořte si nový účet. Nové registrace by měly být bez problémů. Díky za pochopení.

Všechny uživatele prosíme, aby si nejdříve zkontrolovali své údaje v profilu. Při převádění dat z databáze uživatelů jsme museli některé české znaky v odlišném kódování upravovat. Dále si musí každý, kdo zde měl obrázek, jej nahrát znova.

 

Rovněž všechny prosíme, aby si pročetli FAQs ve svém menu. Pokud vám nebude něco jasné, neváhejte nás kontaktovat.

 

Ačkoli bylo snahou přizpůsobit ovládání jednotlivých sekcí staré verzi, určitým změnám se vyhnout nedalo. Nová verze vám však nabídne pár nových věcí, jako jsou třeba chat a inzerce, po kterých se volalo už dříve. Dále zde máte možnost přidávat fotografie do fotogalerie či odesílat soubory na náš sever. Dále je možno přímo komentovat články. Nemusí se tedy vše řešit bezpodmínečně v diskuzi.

 

Fórum je úplně nové a tedy bez příspěvků. Přetahování starých příspěvků by bylo obtížnější, než převod databáze uživatelů. Jsou nasazena pouze prázdná vlákna a staré příspěvky budou k dispozici na staré verzi webu, která poběží v subdoméně http://old.ladakrizek.com .

 

Nedokončená je sekce Diskografie, kde nám zatím chybí texty a mp3 ukázky. Budou doplněny co nejdříve.

 

Na závěr bych rád poděkoval svému bráchovi, bez kterého by se nám asi databáze uživatelů nepodařila přetáhnout.

 

Omlouváme se všem za nutné úpravy, které budou muset někteří z vás při editaci svého profilu abslovovat. Prosíme o spolupráci vás všechny, aby nám o případných problémech poslali zprávu přes kontaktní formulář.

 

Doufám, že se vám nová verzi bude líbit a že si na ni brzo zvyknete !

 

Enjoy !