Láďa Křížek a Kreyson jedou hrát vojákům do Kosova !

on 24 září 2008

Na pozvání otce Kamila Víchy,  kaplana 13. kontingentu Armády ČR, který působí v misi zaměřené na ochranu veřejného pořádku a bezpečnosti obyvatel nejmladšího evropského státu, Kosova, jedou Láďa Křížek a kapela Kreyson koncertovat do Kosova. Koncert se koná 27. 10. 2008 při příležitosti státního svátku České republiky.

 

Otec Kamil Vícha je dlouholetý přítel kapely Kreyson a v letošním roce se zúčastnil jejich koncertů nejen v České republice, ale také jel s kapelou a jejími fanoušky na festival do Švýcarska, kde Kreyson slavil velký úspěch. Pravidelně se také účastní s Maltézskou pomocí Českého velkopřevorství Suverénního řádu maltézských rytířů festivalu Noc plná hvězd v Třinci, kde zajišťuje duchovní službu.

 

Na koncertě v Kosovu představí kapela své největší hity a zcela jistě také některé skladby z akustické desky Ládi Křížka „Nejde vrátit čas?“ včetně coververze skladby Salome od Karla Kryla. „Byl jsem poctěn  pozváním otce Kamila, protože si jeho služby v misi a služby všech vojáků v zahraničí velmi vážím. Chtěl bych, abych nejen naši fanoušci, ale i ostatní občané naší země ocenili ty, na které můžeme být hrdi. Moc se na setkání a koncert těšíme“, řekl za celou kapelu Kreyson Láďa Křížek.