KREYSON TOUR 2008

on 29 září 2008

Po úspěšných letních festivalových vystoupeních v České republice i v zahraničí, koncertech s kapelami Judas Priest či Death Angel, vyráží Kreyson na podzimní část svého koncertního turné.

podzimní část

Kreyson tour 2008 se koná při příležitosti vydání prvního „živého“ CD a DVD „Kreyson Live – Noc plná hvězd 2007“.

 

CD + DVD „Kreyson Live – Noc plná hvězd“ bylo kladně hodnoceno nejen v českých rockových časopisech a na webových stránkách, ale hodnotili je také recenzenti v Německu (časopis Rock Hard) a USA (časopis Heavens Metal) a na webzinech ve Francii, Japonsku a Brazílii.

 

Termíny a místa konání koncertů:

 

  • 14. 11. - Plzeň
  • 15. 11.  - Krnov
  • 27. 11. - České Budějovice
  • 28. 11. - Olomouc
  • 29. 11. - Hrušovany u Brna
  • 11. 12. - Kroměříž

 

Na všech koncertech vystoupí v pozici „Special guest“ nadějná česká kapela NOBODY KNOWS. Na koncertu v Olomouci bude hlavním headlinerem kapela Uriah Heep z Velké Británie. Na koncertech v Plzni a v Českých Budějovicích vystoupí navíc skupina ERION.

 

KREYSON TOUR 2008

 


Special guest - NOBODY KNOWS:

 

NOBODY KNOWS

 

NOBODY KNOWS vznikli v roce 2003. Kapelu založil Lessy, který měl a stále ještě má představu, že každý člen skupiny bude výrazná osobnost a bude v kapele hrát důležitou roli. V tomto ohledu se na post bubeníka nejvíce hodil Tommy Rock. Jejich společná obliba kapel jako KISS, Mötley Crüe, Led Zeppelin, Beatles a Pantera byla jen ku prospěchu věci. Na sólovou kytaru byl vybrán Mark von Kreuzdorf a po čase nastupuje na post baskytaristy Stanley G a vše se může naplno rozjet.

 

V roce 2005 natáčejí a vydávají debutové album s názvem „NOBODY KNOWS“. Hudba NOBODY KNOWS je plná energie, nasazení, melodií a zejména vokální schopnosti všech jejích členů ji posouvají do horních příček pomyslného žebříčku kapel. Mark na čas odchází a místo sólového kytaristy je na chvíli prázdné. Po roce se ale vrací zpět a NOBODY KNOWS ve své činnosti pokračují opět v plné sestavě.

 

V roce 2007 Mark z kapely opět odchází a na jeho místo nastupuje Edward „Benji“ Bazzo, který se stihl podílet na novém albu „Wake up my devil“, které však kvůli souhře zvláštních okolností nebylo prozatím vydáno. Na třetím albu s názvem „Only the good die young“, které bylo vydáno 8. září 2008, se budete moci přesvědčit o tom, že odchody a příchody kapelu nikterak nepoznamenaly a pokud ano, tak jen v dobrém…

 

Sestava:

 

Lessy- kytara, zpěv

Tommy Rock- bicí, zpěv

Stanley G-basa, zpěv 

Edward Bazzo-sólová kytara

 

Web:  www.nobodyknows1.com


 

ERION

 

ERION

 

Západočeská skupina Erion hrající melodický pop-rock vznikla v roce 1996, jako studentská parta na Gymnáziu v Tachově. Od té doby prošla mnoha změnami, má za sebou oficiální vydání dvou alb (Bez názvu a Zasněžený moře), mnoho vystoupení v klubech, festivalech i v zahraničí. Erion se může pochlubit turné se skupinou Čechomor v roce 2006, již třemi „Zlatými dvanáctkami“ od  Českého rozhlasu  Radiožurnálu za své skladby nebo organizací vlastního open air festivalu Koupák. Vystoupení kapely Erion jsou plná energie a moderní invence.

 

Sestava:

 

Nela Výborná - zpěv

Martin Mahdal - zpěv, kytara

Jiří Fejt - kytara

Miroslav Senft - basa

Jakub Mahdal - bicí

 

Web: www.erion.cz