KREYSON PŘEDSTAVÍ NOVÝ SINGL NA MASTERS OF ROCK

on 12 červenec 2011

KREYSON představí v sobotu, 16. 7. 2011, na největším festivalu ve Střední Evropě Masters of rock ve Vizovicích, svůj nový singl.

Promo singl

Jedná  se promo singl k připravované  studiové desce. CD vychází po dlouhé době od vydání poslední studiové desky - od roku 1995. Jde skutečně o historickou událost pro všechny fanoušky a příznivce Kreyson. Kapela je poctěna, že prezentace nového singlu proběhne právě na Masters of rock. Očekává se také přítomnost hosta, který pro jednotlivé členy Kreyson znamená mnoho. Ve Vizovicích budou také k dispozici nové oficiální promofotky. Samozřejmě se fanoušci mohou těšit i na další překvapení, které jsou pro vystoupení připraveny Wink.

V 15.10 hodin proběhne ve Vizovicích autogramiáda a v 16.50 vystoupení Kreyson. Těšíme se na setkání se všemi fanoušky při této důležité události.

Singl obsahuje dvě skladby - Ztrácím a Kde se touláš. Třetí skladba je tzv. rádiová verze písničky Ztrácím. Natáčení probíhalo ve studiu Pavouk a Kreyson. Singl bude k dispozici pro fanoušky ve Vizovicích, poté bude v e-shopu na stránkách kapely. Stávající registrovaní fanoušci obdrželi tento nosič jako dárek. 

poděkování