Přání k svátkům !

on 22 duben 2011

Kapela Kreyson a její fanoušci dostali nádherné přání k velikonočním svátkům.

Dopis od Renuky

Již několik let členové kapely Kreyson podporují indickou dívku Renuku z chudých poměrů formou tzv. Adopce na dálku. Pravidelně jí přispívají na školní potřeby.

V letošním roce Renuka zaslala velikonoční pozdrav. Přání a pozdrav  patří nejen kapele ale všem fanouškům Kreyson !

Moji drazí přátelé,

Vaše milujicí Renuka Methre píše dopis. Mám se tady fajn a doufám, že vy tam také. Přeji vám a vaší rodině veselé Velikonoce.

Pravidelně chodím do školy a denně dělám domácí úkoly. V naší škole nás všichni učitelé učí dobře. My také dobře studujeme. V naší škole jsme slavili národní svátek – Den republiky ve velkém stylu. Na Den republiky jsme zpívali, tančili a skvěle se bavili. V poslední zkoušce jsem uspěla. Teď se připravuji na ročníkovou zkoušku. Prosím pomodlete se, ať v ní uspěji. Účastním se všech školních programů. Měli jsme Piknik, kde jsme viděli nová místa a cítili se velmi šťastně.

U nás doma je vše fajn. Moc vás zdraví. Denně se za vás modlíme a vy se za naši rodinu také modlíte. Doma jsme slavili Vánoce, Nový rok ve velkém stylu. V ten den jsme měli na sobě nové šaty.

V naší vesnici kolem našeho domu máme dobrou přírodu a počasí. Skončila zima a začíná letní sezona. Během těchto dní je venku velmi horko. V této letní sezoně piji ráda studenou vodu. Během letní sezony máme ve škole dvouměsíční prázdniny.

Děkuji vám za školu, aktovku, školní poplatky, sešity, vánoční dárek a školní požadavky mých studií. Členové mé rodiny byli šťastní, když viděli ten dárek.

Ještě jednou vám přeji veselé Velikonoce. 

Vaše milující Renuka Methre