Petarda Production a.s.

Vybrat kontakt

Address:

Purkrabská 7
Olomouc
772 00
Czech Republic

Phones:

+420 739 265 601
+420 585 421 152

E-mail:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Stáhnout informace jako: vCard

Miscellaneous Information:

Důležité upozornění pro pořadatelÉ (i fanoušky):

Seskupení kolem pana Daniela Kroba rozesílá nabídku na koncert tzv. Kreyson Memorial s informací, že se jedná o tzv. vzpomínkový pořad Anděl na útěku, kde  hrají dva "zakládající" členové skupiny (a někde i dodají, že je možné, že se zúčastní  na některém vystoupení i Láďa Křížek nebo Jarda Bartoň....). Chci všechny pořadatele i fanoušky znovu upozornit, že celá tato informace je lživá! Neexistují žádní zakládající členové Kreyson! Celý projekt Kreyson - od názvu přes scénu až po písničky jsem vymyslel dávno předtím, než jsem potkal muzikanty, kteří dnes lžou, že Kreyson spoluzakládali! Vždy jsem si dokázal přizvat muzikanty, kteří do kapely pro danou desku, pro daný projekt, nejvíce vyhovovali. Pan Daniel Krob dokázal obstát a držet muzikantský krok v Kreyson přibližně rok! A nenahrál ani nesložil na desce ani notu....jeho pokus o krádež Kreyson po 27 létech je hodně absurdní a zcela jistě to není žádný spoluzakládající člen skupiny!

Kromě výše uvedených lží ovšem toto seskupení (v čele s panem Danielem Krobem) porušuje zákon!  Majitelem autorských práv písní jsem já a nechávám se zastupovat agenturou Petarda Production. Ani já, ani agentura nikdy nedala těmto lidem povolení k produkci skladeb, jejíchž jsem autorem! 

Tuto situaci a nelegální jednání samozřejmě řeší právní kanceláře. Bohužel v naší zemi mají - zatím se zdá - podvodníci malý náskok. V jiných zemích by  neúcta k autorským právům byla okamžitě trestně stíhána - jak v rovině muzikantů, tak pořadatelů. Ale určitě Boží mlýny melou.....

Řada pořadatelů, kteří naletí na lživou nabídku,  si poté uvědomí porušování zákona a odstupuje od vystoupení nelegální produkce Anděla na útěku tzv. projektu Kreyson Memorial! 

Pokud chtějí pořadatelé uspořádat večer s revivalem písní Kreyson, doporučujeme pozvat Kreyson Revival, který má potřebná autorská povolení k produkci skladeb Kreyson z Anděla na útěku. Jedná se o vynikající partu muzikantů s vynikajícím zpěvákem.

Láďa Křížek

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.